Львів’ян запрошують ввечері відвідати каплицю Боїмів

logo
37892_lviv_jan_zaproshujut_vvecheri_vidvidati_k.jpeg


На три дні у каплиці Боїмів буде змінено графік роботи.

В рамках фестивалю “Ніч у Львові”, славнозвісна пам’ятка пізнього ренесансу, яка не має аналогів не лише в Україні, але й у європейській архітектурі, буде відчинена з 11 по 13 листопада до 22:00. Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Як розповів у вівторок під час прес-конференції генеральний директор Національної картинної галереї ім. Б. Возницького Тарас Возняк, картинна галерея завжди підтримує фестиваль “Ніч у Львові”

«Фестиваль вже не вперше відбувається у нашому місті. Картинна галерея і раніше підтримувала і зараз підтримує, але пробує розширити формат. Ми будемо на ці вихідні відкривати Палац Потоцьких, що є вже, напевно, звичним для громадян. Відкритою буде каплиця Боїмів. Я думаю, чар нічного оглядання каплиці додасть чарів цьогорічному святкуванню. Найцікавішим є наша перша спроба вийти за межі Львова, дійти не тільки до львів’ян, а ще й до мешканців області. В суботу вночі будемо робити акцію «Відкритий музей» в Олеському замку. Я думаю, ця практика, якщо буде успішною, може поширитись і на інші замки, які мають таку хорошу перспективу”, – зазначив Тарас Возняк. 

Нагадаємо, що 11 листопада розпочнеться фестиваль “Ніч у Львові”. 

Читайте також на нашому сайті: у підземеллі Ратуші покажуть виставку флуоресцентних картин.

Цікаво знати:

Каплиця Боїмів – видатна пам’ятка архітектури поч. ХVІІ ст., побудована у 1607-1611 рр. на кошти багатого купця Георга Боїма для його родини. Деякі дослідники вважають архітектором споруди Андрія Бемера. Скульптурний декор виконаний у 1612-1615 рр. (серед авторів – Гануш Шольц, Ян Пфістер). В каплиці Боїмів гармонійно поєдналися місцеві традиції дерев’яного будівництва з технікою та декором кам’яної ренесансної будівлі.

f05f69305b7a

фото: http://new.astrawest.com.ua/


Реклама

А поділитися?