Львів’ян застерігають від купівлі продуктів із землі

logo
127092_lviv_jan_zasterigajut_vid_kupivli_produkt.jpeg


01.09.2017, 15:30

Львів’ян застерігають від купівлі продуктів на стихійних ринках і з землі.

“Необхідно пам’ятати, що харчові продукти, що реалізуються на стихійних ринках, законодавчо визначені як свідомо небезпечні і непридатні до вживання людиною. Якщо людина отруїться такими продуктами харчування, вона не зможе довести цей факт, тому що немає суб’єкта, якому можна пред’явити звинувачення”, – відзначили в Держспоживслужбі.

Серед продуктів, які реалізуються з землі, найбільш небезпечні молоко і молочні продукти. Також не можна купувати молоко в пластикових пляшках, які є предметами одноразового використання і мають не завжди відоме походження (іноді пляшки збирають на смітниках і не завжди ретельно миють).

Львовян предостерегают от покупки продуктов на стихийных рынках и с земли.

“Необходимо помнить, что пищевые продукты, реализуемые на стихийных рынках, законодательно определены как заведомо опасные и непригодные к употреблению человеком. Если человек отравится такими продуктами питания, он не сможет доказать этот факт, потому что нет субъекта, которому можно предъявить обвинение”, – отметили в Госпотребслужбе.

Среди продуктов, которые реализуются с земли, наиболее опасны молоко и молочные продукты. Также нельзя покупать молоко в пластиковых бутылках, которые являются предметами одноразового использования и имеют не всегда известное происхождение (иногда бутылки собирают на свалках и не всегда тщательно моют).

А поділитися?