Львів’ян збурило фото людини біля лікарні швидкої допомоги

logo
101297_lviv_jan_zburilo_foto_ljudini_bilja_likar.jpeg


Новини, 17.06.2017

17.06.2017, 18:09

скорая помощь, больница, возмущеныЛьвів’ян збурило фото людини, яка з перебинтованою головою лежала на тротуарі біля міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Про це повідомляється у групі “Варта 1”

Як кажуть очевидці, у лікарів немає каталки, аби транспортувати хворого. Тож він лежить просто біля стін міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги на Топольній.  

“Що в такій ситуації робити?”, – переживає автор фото. Це повідомлення наразі активно обговорюють у соцмережі: входить чи ні у функції швидкої така допомога.

Львовян возмутило фото человека, с перебинтованной головой, который лежал на тротуаре возле городской клинической больницы скорой медицинской помощи. Об этом сообщается в группе “Варта 1”

Как говорят очевидцы, у врачей нет каталки, чтобы транспортировать больного. Поэтому он лежит прямо у стен городской клинической больницы скорой медицинской помощи на Топольной.

“Что в такой ситуации делать?”, – переживает автор фото. Это сообщение сейчас активно обсуждают в соцсетях: входит или нет в функции скорой подобная помощь.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...