Львів’янам покажуть театральний перфоманс у приміщенні заводу. Фото

logo
80520_lviv_janam_pokazhut_teatralnij_perfomans_.jpeg


Театр «Гершом» запрошує відвідати перформанс «Чужинець на чужині» 11-го квітня о 20:00 на закритій частині працюючого заводу РЕМА (вул. Заводська, 31).Фото надали у театрі «Гершом»

Фото надали у театрі «Гершом»

«Чужинець на чужині» є експериментальним перформансом акторів та американського режисера Сеза Баумріна, де залучено різні види мистецтва: від танцю до музики, від поезії до пластики. У своїй роботі режисер спільно з акторами використовують свідому імпровізацію, пластичну роботу з тілом, відмовляючись від класичних прийомів роботи.

«На прем’єрі вистави у січні сюди завітало багато гостей, настільки багато, що деякі сиділи на підлозі чи дивились стоячи. Тому, хто ще не встиг побувати у цьому просторі і отримати море емоцій, є нагода знову зайти в гості», – зазначають організатори

«Цей перформанс розповідає історію подорожі людей з одного часового пласта в інший, трансформацію внутрішнього світу і пізнання себе завдяки іншим людям. На кожне питання чи проблему, яка виникала під час роботи над цим перформансом, актори намагались знайти відповідь у формі гри та фізики тіла і простору. Це є своєрідна подорож часом і простором, де є ризик, але немає рамок. Це провокація і естетика, яка ніколи не повторюється, і змушує відчинити двері всередину себе», – пояснюють організатори дійства.

Новий театральний простір стане майданчиком для молодих акторів, допомагатиме реалізувати власні творчі ініціативи, а також стане центром для сучасного мистецтва. Наразі режисер Сез Баумрін працює над новим проектом «Видима та чутна енергія» у формі майстер-класів для акторів, танцівників, музикантів, вокалістів і спостерігачів.

Місце: вул. Заводська 31, 5-ий поверх

Час: 11 квітня о 20:00

Вхід вільний.

Зарезервувати місце можна тут: gershom.theatre@gmail.com або за телефонами: (068) 221 76 83, (093) 507 52 99

Довідка:

Gershom («Гершом») – це театрально-перформативний проект акторів, що базується у Львові. Він виник завдяки співпраці молодих львівських акторів та американського режисера Сеза Баумріна. «Гершом» є образом сучасного чужинця, який блукає різними континентами задля пошуку та розуміння власної ідентичності.

Сез Баумрін – режисер групи Gershom та Subpoetics International. Є професором театрального мистецтва в університеті криміналістики ім. Джона Джея Міського університету Нью-Йорка, літературним керівником Лабораторії акторської майстерності, автором есеїв про театр Евдженіо Барби, Єжи Гротовського та Леся Курбаса. Сез Баумрін навчався у Єжи Гротовського у Нью-Йорку в 1981-1984 роках та був учнем і колегою Евдженіо Барби з 1985 року.

Також Сез як режисер поставив більш ніж 60 опер, вистав комерційного театру, експериментальних робіт, серед яких, зокрема, «Казки Гофмана» Ж. Оффенбаха, «Медея» Д. Мійо, «Коли мине п’ять років» Г. Лорки, «Життя це сон» П. Кальдерона, «Ромео і Джульєтта» В. Шекспіра, «Гедда Габлер» Г. Ібсена, «Медея» Евріпіда, «Учасниця весілля» К. Маккалерс.

Підготували Марія Стахів, Юлія Сабадишина,фото надали організатори


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...