Львів’янам пропонують поставити питання Послу Данії у Twitter

logo
29373_lviv_janam_proponujut_postaviti_pitannja_.jpeg


Завтра, 7-го жовтня, львівські студенти й блогери зустрінуться з Послом Данії. Усім охочим пропонують заздалегідь поставити послу свої питання у соцмережі Twitter.
фото: fakty.uа, www.techmz.com

фото: fakty.uа, www.techmz.com

У рамках двотижневої програми Днів Данії у Львові, Посольство Королівства Данії в Україні організовує для студентів відкриту зустріч з Послом Данії, Його Високоповажністю Крістіаном Донсом Крістенсеном.

«Ми запрошуємо активних молодих людей на інтерактивну зустріч у форматі Meeting the Ambassador. Після короткого вступу пана Посла, буде можливість ставити питання, і ми заохочуємо вас допомогти задати тему зустрічі своїми питаннями та коментарями. Пан Крістенсен – великий прихильник відкритих дискусій у соціальних медіа. Запрошуємо твітнути будь-які запитання англійською мовою на @DKAMBinUkraine заздалегідь, і пан Посол відповість на найскладніші запитання під час зустрічі», – зазначають організатори.

Наприкінці зустрічі Посол Донс Крістенсен, як голова журі, оголосить двох переможців конкурсу, які матимуть можливість поїхати у навчальну поїздку в Данію.

Зустріч з Послом відбудеться з 13:00 по 14:00 год. у п’ятницю, 7 жовтня, у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35А). Робоча мова зустрічі – англійська.

Опублікувала Юлія Сабадишина

А поділитися?