Львів’яни дивуються охайним і привітним водіям

logo
107070_lviv_jani_divujutsja_ohajnim_i_privitnim_.jpeg


«Не в розтягнутій майці і шльопанцях, і не хамить» – львів`янку здивував водій маршрутки.

Своє задоволення від поїздки по 9 маршруту «Автовокзал – с. Муроване» висловила львів’янка в групі «Варта-1».

Галина Батищева написала, що водій маршрутки був нетиповий: молодий, у світлій сорочці, закликав пасажирів бути уважними, при виході та вході. Він також стримано відповідав на всі запитання і пояснював де вийти і куди йти далі.

Така поведінка настільки «зарядила» пасажирів, що вони постійно йому дякували.

Але в коментарях відгукнулось мало користувачів, які стикались з такими ж ввічливими і охайними водіями. Більшість пасажирів, які часто користуються громадським транспортом, просто переконані, що таких водіїв не існує. Галина досить добре описала зовнішній вигляд та поведінку типових львівських водіїв – і, на жаль, це не стереотипне уявлення, а реальність.

Додамо, що частина людей у коментарях до вдячного посту висловили єдину позицію стосовно майбутнього такого водія. Так, вже через деякий час цей водій, з львівськими “дорогами, транспортом та пасажирами” скоро приєднається до частини таких ж екс-ентузіастів.

Від редакції: вже маючи певний досвід користування громадським транспортом, запевнимо вас, що проблема з поганим громадським транспортом не лише у водіях. Всі ми знаємо стан деяких маршруток; всі ми знаємо, як це, “засунутись” в прямому сенсі цього слова, в маршрутку у час пік…Якщо пасажир злий, це не означає, що він може хамити кому завгодно, а водій має все стерпіти, тому що “робота-у-нього-така-і-він-не-має-права-відповідати”…Те саме стосується і водія. Тому, можливо, перш, ніж вчити маленьких дітей, запам’ятайте самі пораду: просто будьте взаємоввічливими і не варто продовжувати суперечки.

Нехай всі водії на вашому шляху будуть ввічливими, але і ви про це не забувайте.


Реклама

А поділитися?