Львів’яни хочуть перейменувати вулицю Металістів на честь загиблого в зоні АТО Владислава Веливока

logo
33050_lviv_jani_hochut_perejmenuvati_vulicju_me.jpeg


Підполковник Владислав Веливок загинув 26 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання у районі села Хрящувате Луганської області. 

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

Як розповів сьогодні під час пленарного засідання Львівської міськради депутат Дмитро Чунис, до нього звернулися мешканці вулиці Металістів з проханням перейменувати цю вулицю на честь Героя.

“В нього залишилась дружина та двоє дітей. Саме на цій вулиці проживає його сім’я. Мешканці вулиці просять, аби місто вшанувало пам’ять про воїна і перейменувало вулицю Металістів на його честь”, – зазначив депутат.

velivokbig

На фото: підполковник Владислав Веливок.

Додамо, що 30 серпня, у Львові, в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла люди прощалися із заступником командира 24-ї окремої механізованої Залізної бригади імені Данила Галицького з озброєння, підполковником Владиславом Веливоком. Поховали Героя на Личаківському цвинтарі у Львові, на полі почесних поховань №76.

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, “за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно). 

 

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...