Львів’яни організували флешмоб на підтримку підозрюваного у смерті дитини лікаря

logo
40643_lviv_jani_organizuvali_fleshmob_na_pidtri.png


Львів’яни у соціальних мережах організували флешмоб на підтримку завідувача пологовим відділенням комунальної 3-ї міської клінічної лікарні Львова Олега Данкова, якого підозрюють у причетності до смерті новонародженої дитини. Люди публікують історії пологів, які приймав Олег Данков, і дякують йому за професіоналізм.

Історії у Facebook можна прочитати за хештегом #дякуюданков.

Через звинувачення у причетності до смерті дитини минулого тижня лікарю заборонили покидати Львів. Олега Данкова підозрюють у неналежному виконанні професійних обов’язків, що спричинила смерть новонародженої у 2014 році.

Аби підтримати лікаря, його пацієнти вирішили створити групу «#дякуюданков», де вже опублікували близько сотні вдячних історій та фото своїх дітей.

До флешмобу долучився екс-очільник Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ Вальдемар Надіжко, який написав, що лікар врятував десятки тисяч дитячих життів.

«Таких акушер-гінекологів як Данков, у Львові можна порахувати на пальцях однієї руки і це правда. Я знаю його особисто і схиляю голову перед його професійністю і перед його людськими якостями. Проте система охорони здоров’я працює таким чином, що на 100% виконати всі вимоги протоколів і наказів МОЗ майже неможливо і тому при бажанні, будь якого лікаря можна спіймати на гачок», – написав Надіжко.

Модератори групи «#дякуюданков» обіцяють скерувати усі історії на адреси голів ЛОДА, ЛМР, прокуратури Львова та поліції. Окрім того, у групі планують відправити судді у справі Олега Данкова масові клопотання зі словами підтримки.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...