Львів’яни скаржаться, що в їхніх помешканнях спекотно. Куди звертатися

logo
32609_lviv_jani_skarzhatsja_wo_v_jihnih_pomeshk.jpeg


Опалювальний сезон розпочався у Львові 10-го жовтня. Якщо раніше мешканців цікавило, коли до їх квартир подадуть тепло, то тепер дехто скаржиться на занадто високу температуру. Tvoemisto.tv дізнавалося, куди звертатися у таких випадках.
фото: segodnya.ua

фото: segodnya.ua

Як зазначила у коментарі Tvoemisto.tv прес-секретарка ЛМКП «Львівтеплоенерго», середня температура у помешканнях має бути 20 градусів. Подання опалення комунальним підприємством регулюється залежно від температури на вулиці. Однак, львів’яни можуть самостійно регулювати його надходження за допомогою лічильників, як встановлені в будинках.

Ганна Пищула додала, що такі лічильники є в 95% будинків, які обслуговує ЛМКП «Львівтеплоенерго». «Зазвичай у будинках призначають відповідального, який стежить за таким лічильником. Перш ніж скаржитися на гарячу лінію, радимо дізнатися, чи у вашому будинку він є та хто його регулює», – зазначила вона.

Львів’яни, у будинках яких відсутні такі лічильники або які мають інші проблеми з опаленням, можуть звернутися до диспетчерської служби ЛМКП «Львівтеплоенерго» за тел.  260-33-16.

Споживачам, яких обслуговує ЛКП «Залізничнетеплоенерго», радять телефонувати в аварійно-диспетчерську службу: тел. 292-01-87, 262-64-51.

Нагадаємо, опалювальний сезон в Україні, зважаючи на температурні умови, триватиме 160-180 днів.

Опублікувала Юлія Сабадишина


Реклама

А поділитися?