Львів’яни сортують сміття з переповнених смітників

logo
103566_lviv_jani_sortujut_smittja_z_perepovnenih.jpeg


“Львів’яни за роздільний збір, сортування і вивезення відходів!” – гасло активістів, котрі вже втретє організовують акції з розборів переповнених сміттєвих майданчиків. Люди розбирають гори сміття і відсортовують все в окремі сміттєві пакети.

Зараз вже три вулиці завдяки такій схемі роботи звільнились від неприємного запаху та неестетичної гори відходів. Сьогодні на 10:00 запланована така акція на вулиці Варшавській, 193.

Смітники на вулиці Варшавській,193Смітники на вулиці Варшавській,193

Як розповідає Анастасія Хрищук, редактор журналу Ria Ukraina, мешканці скаржаться, що з майданчика комунальники нічого не вивозять давно. Так, сміття просто починає розкладатись на території під сонцем…, – передають “Варіанти”.

Активісти створили відповідну акцію і продовжують очищати вулиці таким чином – організовують події у соцмережі Facebook, гуртують людей та залучають до сортування.

Всім, хто готовий посортувати сміття біля своїх будинків, організатори привозять необхідне – рукавиці, распіратори, нові сміттєві пакети і, навіть, допомагають. Переконані – посортовані відходи можуть вивезти набагато швидше. Для того, щоб долучитись до акції, можна написати одному з організаторів – Михайлу Катруку.

За попередньою інформацією, така акція відбулись вже на вулиці Дунайській.


Реклама

А поділитися?