Львів’яни зможуть зіграти джаз на овочах та посуді

logo
104319_lviv_jani_zmozhut_zigrati_dzhaz_na_ovocha.jpeg


Під час джазового фестивалю Alfa Jazz Fest у пікніковій зоні в Парку культури працюватиме інтерактивна інсталяція від творчої групи Playtronica «Поринь у джаз». За допомогою спеціального обладнання відвідувачі зможуть зіграти будь-яку мелодію за допомогою овочів та посуду.

Для інсталяції художники використовують електронний конструктор Playtron. При підключенні він перетворює будь-які предмети на пульти керування, джойстики, музичні інструменти. Так огірок дуже просто може стати фортепіанною клавішею, а обідня тарілка ― ударною установкою.

«Предмети на столі ― це музичні інструменти. Доторкніться до них і дізнаєтеся, як звучить їжа, як звучить пікнік, стіл, який чекає на гостей. Тарілки ліворуч відповідають за вибір ритму, тарілки у центрі ― за мелодію басу, овочі, фрукти і трави ― звукові ефекти», ― розповідає художник Саша Пас.

Інсталяція розташована у пікніковій зоні Alfa Jazz Fest у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького і працюватиме весь час до завершення фестивалю, який триватиме до 28 червня.

А поділитися?