Львів’янин Данило Стасюк – бронзовий призер ЧС-2017 з вільної боротьби

У Афінах (Греція) минулими вихідними завершився Чемпіонат світу 2017 року з боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.

Останніми на килими олімпійського центру «Ано Ліоссія» вийшли представники вільного стилю, пише ufk.lviv.ua.

У ваговій категорії до 85 кг бронзовим призером світового форуму став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Данило Стасюк.

У перших двох сутичках Данило впевнено розправився з болгарином Йорданом Георгієвим (12:1) та мексиканцем Луїсом Родріго Кортезем (перемога «на туше»), а далі поступився майбутньому переможцю Алану Багаєву з Росії.

У зв’язку з тим, що Багаєв вийшов у фінал, Данило отримав можливість у втішних сутичках виборювати «бронзу», де поборов представника Південної Африки Йоханнеса Крайеля (10:0) та Мухаммадрасула Рахімова з Узбекистану (6:4).