Львів’янин Данило Стасюк здобув “бронзу” кадетського Євро-2017 з вільної боротьби

У Сараєво (Боснія і Герцеговина) триває Чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби серед кадетів – спортсменів віком до 17 років.

Першими на килими місцевого палацу спорту «Амель Бечковіц» вийшли борці вільного стилю.

У ваговій категорії до 85 кг бронзовим призером кадетського Євро-2017 став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Данило Стасюк.

У стартовому поєдинку Данило легко розправився з поляком Камілом Сикулою, отримавши технічну перемогу 10:0, а от турка Омела Агтаса осилити не зміг і поступився 1:6.

У зв’язку з тим, що турок дістався до фіналу, Стасюк отримав можливість змагатися у втішних поєдинках за «бронзу», чим сповна і скористався.

Спочатку майбутній бронзовий призер не дав жодних шансів македонцю Кадрі Камбері (10:0), а далі поборов азербайджанця Санана Аяза Алізада з рахунком 5:2.