Львів’янин допоміг впіймати зловмисника

logo
100790_lviv_janin_dopomig_vpijmati_zlovmisnika.jpeg


16.06.2017, 10:54

улица Героев Крут, интернет-провайдер, ворыЛьвів’янин запідозрив представників інтернет-провайдера у обмані та визвав поліцію. Про це повідомляє прес-служба Патрульної поліції Львова.

Вчора близько 15:00 чоловік зателефонував на 102 і повідомив, що в квартиру сусіда на вулиці Героїв Крут намагаються проникнути невідомі особи. Коли інспектори 4 батальону під’їхали на місце призначення, то помітили двох осіб, які були схожі на описи заявника. Патрульні почали встановлювати особи чоловіків, і в той момент, коли з під’їзду вийшов заявник та ще один мешканець будинку, особи почали втікати. Одного з них патрульні наздогнали. На місце викликали слідчих, яким передали затриманого.

Від заявника патрульні дізналися, що ці чоловіки прийшли до нього і представилися представниками інтернет-провайдера. Питалися, чи хоче він та сусіди підключитися до їхніх послуг, а на запитання про умови, повідомили, що в поштових скриньках є листівки з інформацією. У мешканця це викликало підозру, і він вирішив прослідкувати за подальшими подіями. Вони піднялися поверхом вище, а коли повернулися, то закрили його двірне вічко. Чоловік встиг побачити, що один з них підійшов до дверей сусіда. Тоді заявник викликав поліцію.

Львовянин заподозрил представителей интернет-провайдера в обмане и вызвал полицию. Об этом сообщает пресс-служба патрульной полиции Львова.

Вчера около 15:00 мужчина позвонил на 102 и сообщил, что в квартиру соседа на улице Героев Крут пытаются проникнуть неизвестные. Когда инспекторы 4 батальона подъехали на место, то заметили двух человек, похожих на описанных заявителем. Патрульные начали устанавливать личности мужчин, и в тот момент, когда из подъезда вышел заявитель и еще один житель дома, неизвестные начали убегать. Одного из них патрульные догнали. На место вызвали следователей, которым передали задержанного.

От заявителя патрульные узнали, что мужчины пришли к нему и представились представителями интернет-провайдера. Спрашивали, хочет ли он и соседи подключиться к их услугам, а на вопрос об условиях, сообщили, что в почтовых ящиках есть открытки с информацией. У жителя это вызвало подозрение, и он решил проследить за дальнейшими событиями. Они поднялись этажом выше, а когда вернулись, то закрыли его дверной глазок. Мужчина успел увидеть, что один из них подошел к двери соседа. Тогда заявитель вызвал полицию.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...