Львів’янин отримав три роки в’язниці за сепаратистські пости у ВКонтакте

logo
37724_lviv_janin_otrimav_tri_roki_v_jaznici_za_.png


Львівянин отримав три роки вязниці за сепаратистські пости у ВКонтакте

Мешканця Львова засудили до трьох років позбавлення волі за заклики до сепаратизму і повалення влади в Україні. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

«У себе вдома через соціальну мережу «ВКонтакте», з травня 2014 року по березень 2015 проводив незаконну агітаційну роботу серед користувачів інтернету. Зокрема, розповсюджував на своїй сторінці пости із закликами до насильницької зміни або повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, а також до змін меж території або державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України. Його дії кваліфіковано за ч.2 ст.109 та ч.1 ст.110 КК України», – повідомили в прокуратурі.

Нагадаємо, кілька тижнів тому на Дніпропетровщині правоохоронці затримали адміністратора сепаратистських груп у ВКонтакте. Ще раніше СБУ затримала адміна сепаратистської спільноти, який також провокував протестні настрої у Дніпрі. У липні знову-таки на Дніпропетровщині правоохоронці затримали ще одного адміна, який співпрацював з незаконними збройними формуваннями «ДНР/ЛНР».


Реклама

А поділитися?