Львів’янин переміг в чемпіонаті України з фехтування на рапірах

У Львові триває чемпіонат України-2017 року з фехтування на рапірах, наразі визначилися переможці та призери в індивідуальних змаганнях.фото: ldufk.edu.ua

Упродовж трьох днів на фехтувальних доріжках палацу спорту «Динамо» буде розіграно чотири комплекти нагород – в особистій і командній першості серед жінок та чоловіків. Наразі визначилися переможці та призери в індивідуальних змаганнях. Про це повідомляють на сторінці Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського.

«В змаганнях чоловіків не було рівних випускнику нашого вишу, першому номеру національного рейтингу Клоду Юнесу, який зійшов на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. У «золотій» дуелі він з переконливим рахунком 15:8 взяв гору над призером європейської першості-2008 киянином Андрієм Погребняком», – йдеться у повідомленні.

Ще один представник ЛДУФК – Пилип Колесников – став бронзовим медалістом національного чемпіонату. У півфінальній сутичці він поступився Андрію Погребняку з різницею у п’ять уколів – 10:15. Не зумів здобути нагороду бронзовий призер чемпіонату світу-2013, аспірант ЛДУФК Ростислав Герцик, який у підсумковому протоколі посів сьомий рядок. У чвертьфіналі турнірна доля звела його з партнером-суперником Клодом Юнесом.

Ростислав і Клод не тільки однолітки (обом – по 28 років), а й разом з перших кроків занять фехтуванням тренуються у Сергія Гаравського, нині старшого тренера збірної України по чоловічій рапірі. За свою спортивну кар’єру Герцик і Юнес провели між собою не один десяток очних дуелей, які завершувалися з перемінним успіхом. Цього ж разу переміг останній, причому виграв Клод дуже переконливо: рахунок 15:7 говорить сам за себе.