Львів’янин став почесним консулом Австрії

logo
35998_lviv_janin_stav_pochesnim_konsulom_avstri.jpeg


Представником Австрії у Західній Україні став Маркіян Мальський, кандидат юридичних наук та очільник практики міжнародного арбітражу в австрійській юридичній компанії АО Arzinger.
фото: Zaxid.net

фото: Zaxid.net

Про це Маркіян Мальський повідомив на своїй сторінці у Facebook. Окрім того, Маркіян Мальський є позаштатним радником голови Львівської облдержадміністрації з питань зовнішньоекономічної діяльності, а також заступником голови Консультативної ради при прокуратурі Львівської області.

“Отримав екзекватуру про призначення мене Почесним консулом Республіки Австрія на території Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської та Рівненської областей. Залишаючись адвокатом та партнером АО Arzinger, відтепер виконуватиму цю почесну місію. Австрія відіграє важливу роль у серцях мешканців Західної України, а напрямків для співпраці є безліч”, – зауважив пан Мальський.

Додамо, що батько нового почесного консула Австрії – Маркіян Зіновійович Мальський – багаторічний декан факультету міжнародних відносин ЛНУ ім. Франка, був Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Польща з 2010 по 2014 рік. 

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...