Львів’янин створив унікальну патріотичну настільну гру

logo
41893_lviv_janin_stvoriv_unikalnu_patriotichnu_.jpeg


Львів’янин Юрій Смертига розробив унікальну патріотичну настільну гру «Мандрівки Україною». Про це автор гри повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Вона складається з ігрового поля у вигляді пазлів та книги з довідковою інформацією про різні місця в Україні. Важливо, що саме ігрове поле у вигляді пазлів є унікальним та запатентованим.

«Ця гра перш за все призначена для патріотричних сімей, для людей, яким цікаво дізнаватися щось нове про Україну. Вона одночасно розважальна та пізнавальна. Наприклад, мій молодший п’ятирічний син не цікавився, що написано в книжці про кожну точку, на якій він зупинявся, а хотів якомога швидше дійти до кінця. А вже мій старший син, якому 12 років, більше уваги приділяв не проходженню ігрового поля, а історичним довідкам», – розповів у коментарі ZAXID.NET розробник гри Юрій Смертига.

Окрім ігрового поля до набору входить книга з цікавими фактами про різні місця України (Фото з Facebook-сторінки Юрія Смертиги)

Гру «Мандрівки Україною» вже можна придбати у Львові (Фото з Facebook-сторінки Юрія Смертиги)

Гру вже можна придбати в інтерактивному музеї «D.S.Таємній аптеці» пл. Соборній, 1 та в магазині «Розумні забавки» на вул. Балабана, 5. Орієнтовна роздрібна вартість гри – близько 200 грн. За словами автора, якщо гра виявиться популярною, то надрукують більше примірників та продаватимуть її у різних торгових мережах України.

До слова, раніше Юрій Смертига створив подібні ігри «Мандрівки Львовом», «Мандрівки Львівщиною» та «Мандрівки Прикарпаттям».


Реклама

А поділитися?