Львів’янина двічі за день затримали на спробі нелегально перетнути кордон з Польщею

logo
37630_lviv_janina_dvichi_za_den_zatrimali_na_sp.jpeg


Львів’янина, який намагався незаконно потрапити до Польщі, двічі за добу затримували прикордонники. Впродовж останніх півроку він декілька разів притягався до відповідальності за порушення законодавства з прикордонних питань як в Україні, так і в Республіці Польща, повідомляє прес-служба Мостиського прикордонного загону.Зокрема, чоловік спробував перевезти контрабанду цигарок до Польщі, через що у нього конфіскували автомобіль та заборонили в’їзд до сусідньої країни на тривалий термін.

7 листопада прикордонники затримали 56-річного чоловіка. Він спробував перейти кордон в обхід пункту пропуску «Смільниця», що на Львівщині. Для цього він дістався автівкою до прикордоння та пішки через ліс попрямував до Польщі. Однак прикордонний наряд затримав втікача. Чоловік розповів, що хотів забрати у Польщі своє авто, а дістатися туди не може через нещодавню «депортацію».

На нього склали документи адміністративної справи за повторну впродовж року спробу незаконного порушення державного кордону України. Того ж дня суд призначив йому штраф в сумі 3400 гривень. Та незважаючи на це, через декілька годин чоловіка знову затримали на кордоні неподалік того самого місця.

8 листопада суд розгляне чергові матеріали справи про адміністративне правопорушення, але на цей раз згідно з частиною другою статті 204-1 КУпАП прикордонники клопотатимуть про максимальний штраф для затриманого, який може становити 8,5 тисяч гривень.

А поділитися?