Львів’янка Наталія Морквич – срібний призер етапу Кубку світу-2017 з фехтування на візках

У столиці Польщі Варшаві завершився черговий етап Кубку світу з фехтування на візках «Шабля Кілінського – 2017».

У змаганнях взяли участь 198 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату з 24 країн світу, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

До складу збірної команди України увійшло 15 спортсменів, троє з них представники Львівщини – Антон Дацко, Андрій Демчук та Наталя Морквич.

Українські спортсмени системи «Інваспорт» вибороли шість медалей – одну золоту, дві срібні та три бронзові.

У загальнокомандному заліку національна збірна команда України посіла четверте місце, поступившись командам Китаю, Росії та Таїланду.

В індивідуальному заліку львів’янка Наталя Морквич виборола срібну медаль у фехтуванні на шаблях.