Львів’янка організувала порнобізнес в Івано-Франківську

logo
37430_lviv_janka_organizuvala_pornobiznes_v_iva.jpeg


Львів’янка організувала порностудію в Івано-Франківську, на якій виготовляла та з якої збувала й розповсюджувала відеопродукцію порнографічного характеру. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

«На Прикарпаття «підприємлива» львів’янка приїхала у травні цього року. З метою збагачення вона організувала студію з виготовлення відеопродукції порнографічного характеру. Передусім винайняла дві квартири та облаштувала кімнати комп’ютерною технікою: веб-камерами, ноутбуками, інтернет-зв’язком, які надали можливість розповсюдження порнографічної продукції в мережі, шляхом трансляцій через спеціалізовані ресурси», — йдеться в повідомленні прес-служби поліції.

Під час обшуку квартири, переобладнаної під студію, та квартири, де мешкала організаторка порнобізнесу, вилучено п’ять ноутбуків, системний блок, п’ять веб-камер, мережеве обладнання та іншу техніку. Речовим доказом у справі будуть також відеоматеріали порнографічного спрямування, виявлені правоохоронцями.

На орендованій квартирі в Івано-Франківську 29-річна львів’янка обладнала студію, в якій виготовляла та з якої поширювала відео порнографічного характеру. 

Організаторці студії та двом порноактрисам оголосили про підозру за ч. 3 ст. 301 ККУ («Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів»). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін ввід трьох до семи років з позбавленням права. Проти підозрюваних вжили запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Фото прес-служба ГУНП в Івано-Франківській області


Реклама

А поділитися?