Львів’янка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби

Львів’янка Тетяна Кіт стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з вільної боротьби під час змагань у польському місті Бидгощ. Про це інформує управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

«Титулована представниця львівської школи боротьби, майстриня спорту України міжнародного класу, чинна чемпіонка Європи серед жінок віком до 23 років Тетяна Кіт, завдяки блискучій технічній підготовленості не залишила жодних шансів своїм візаві на шляху до п’єдесталу, виборовши бронзову нагороду світового чемпіонату у ваговій категорії до 58 кг», – інформує управління фізичної культури.

Раніше Тетяна Кіт перемогла на молодіжному чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед спортсменок віком до 23 років (U 23) у ваговій категорії до 58 кг (м. Русе, Болгарія, 2016).

У березні 2016 року спортсменка виборола срібну медаль Чемпіонату Європи (м. Рига) у ваговій категорії до 55 кг.

Тетяна Кіт народилася у 1994 році, майстриня спорту України міжнародного класу, членкиня національної збірної команди України з жіночої боротьби. Заняття спортом розпочала у Калуській ДЮСШ Івано-Франківської області. Після 8-го класу вступила на навчання до Львівського училища фізичної культури, тренується у СДЮШОР «Спартаківець» (Львів). Представляє ФСТ «Спартак».