Львів’янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболу

Львів’янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболу thumbnail

Самбірчанка Лілія Яцковська – срібний призер чемпіонату Європи з баскетболу серед ветеранів

Нещодавно у місті Пореч в Хорватії завершився чемпіонат Європи з баскетболу серед ветеранів (ESBA).

Загалом змагалося 49 збірних команд майстрів різних вікових груп з 13 країн світу. Ветерани баскетболу визначали кращих у таких групах: чоловіки: 40+, 45+, 50+, 55+, 60+, 65+, 70/75+, а жінки: 40/45+, 50/55+.

В цьому престижному змаганні року активну участь взяли і 7 українських команд.

Єдина представниця Львівщини, яка брала участь у цих представницьких змаганнях Лілія Яцковська з міста Самбора у складі команди “Карпатські ведмедиці” здобула срібну нагороду у віковій групі 40/45+. В напруженій фінальній грі українки поступилися команді з Чехії.

«Золото» до скарбнички збірної України здобула чоловіча команда “UD Україна” у віковій категорії 40+.

Бронзові медалі здобули також чоловіки 65+ «BIG GAME» та жіноча команда з м. Києва «Леді Легіон» (50+).

Чоловічі команди гравців України віком 45-50 років та понад 50 років посіли 4 місця баскетбольного чемпіонату Європи-2016 серед ветеранів спорту.

Варто прочитати:

Останні додані події

Львів'янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболуЛьвів’янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболуСамбірчанка Лілія Яцковська – срібний призер чемпіонату Європи з баскетболу серед ветерані…Элитная картонная упаковкаЭлитная картонная упаковкаОчень важный этап в создании элитной упаковки – определение целевой группы. Руководствуясь…Екскурсії по Львову Екскурсії по Львову Львів є серцем західної України, своєрідною межею між східними та західними народами, між …Тур замкамиТур замкамиТур передбачає відвідини Золочівського, Олеського, Підгорецького замків.

Чи торкались В…

Сьогодні

Элитная картонная упаковкаЭлитная картонная упаковкаОчень важный этап в создании элитной упаковки – определение целевой группы. Руководствуясь…Тур замкамиТур замкамиТур передбачає відвідини Золочівського, Олеського, Підгорецького замків.

Чи торкались В…Екскурсії по Львову Екскурсії по Львову Львів є серцем західної України, своєрідною межею між східними та західними народами, між …Львів'янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболуЛьвів’янка стала призеркою чемпіонату Європи з баскетболуСамбірчанка Лілія Яцковська – срібний призер чемпіонату Європи з баскетболу серед ветерані…