Львів’янка виборола бронзову медаль юніорського Кубка Європи з дзюдо

18:24 29 липня 2016 р.

Студентка Національного університету імені Івана Франка Василина-Ірина Кириченко піднялася на п’єдестал у ваговій категорії понад 78 кілограм.

«Львівська дзюдоїстка Василина Кириченко виборола бронзу юніорського Кубка Європи», – повідомили сьогодні, 29 липня, в прес-службі обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Днями у Празі завершилися сутички відкритого етапу Кубка Європи з дзюдо серед юніорів та юніорок віком до 21 року. У цих змаганнях взяли участь 400 спортсменів-дзюдоїстів з 28-ми країн «старого континенту», а також збірні США та Південної Кореї.

У ваговій категорії +78 кілограм національні кольори захищала представниця Львівщини, вихованка Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву №2, студентка Львівського національного університету імені Івана Франка Василина-Ірина Кириченко (тренери – Андрій Надопта та Араз Туваков). У підсумку вона посіла третє місце, здолавши на шляху до нагороди візаві з Чехії та Англії. На шляху до п’єдесталу вона поступилась лише представниці збірної Туреччини».