Львів’янка виборола золото на кубку світу з фехтування на візках у Варшаві

З 13 по 18 липня у Варшаві проходив кубок світу з фехтування на візках. У доробку українців 9 високих нагород, серед яких 5 золотих, 2 срібні та 2 бронзові медалі, і, що найважливіше – команда України, власне напередодні Паралімпійських ігор в Ріо, посіла перше загальнокомандне місце серед 22 країн-учасниць, представлених 138 спортсменами.

Львів’янка Наталія Морквич зайняла перше місце на шаблі та привезла додому шаблю«Szabla Kilinskiego».

Як все відбувалося Дивись.info розповіла сама спортсменка.

«Це був останній старт, Етап Кубка Світу «Szabla Kilinskiego» перед Ріо… Я вперше у Варшаві виборолила золото і отримала шаблю”Szabla Kilinskiego” (шаблю дарують тільки за золото)…цей етап проводиться у Польщі кожного року…. А також я завоювала срібло на рапірі, програвши у фіналі Дівчину зГонКогну Ю… Цей етап проводиться завжди нанайвищому рівні і там зазвичай збирається дуже багато спортсменів! Я вже 2 старти підряд беру золото і срібло і мене тішить стабільність. Дуже надіюсь на продовження цієї стабільності у Ріо», – поділилася з нами Наталія Морквич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.