Львів назвали найкомфортнішим містом для проживання в Україні. Інфоргафіка

logo
36146_lviv_nazvali_najkomfortnishim_mistom_dlja.jpeg


Серед першої десятки найбільше міст із Західної України.
фото:

фото:

Рейтинг найкомфортніших міст України оприлюднив журнал «Фокус».

Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4.  До недоліків міста зараховують дороге житло, невисокі зарплати, затори і дефіцит парковок.

Головні  переваги Львова – низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи. Київ із 63,6 бала посів друге місце.

Вадами життя у столиці вважають дороге житло та високі ціни, затори та високий рівень злочинності. Серед плюсів – високі зарплати та можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських сполучень.

Замкнув першу трійку із 61,6 бала Хмельницький. Тут – приємні ціни на продукти та одяг та висока інвестиційна привабливість. Недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг та забрудненість Південного Бугу. Також до першої десятки потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Під час складання рейтингу враховувалися економічний та екологічний фактори, безпека проживання, розвиток інфраструктури та громадська думка. До рейтингу не потрапили тимчасово окуповані Луганськ і Донецьк, а також Автономна республіка Крим.

Джерело: tsn.ua.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...