Львів обігнав Київ у рейтингу найкомфортніших міст. Інфографіка

logo
35236_lviv_obignav_kijiv_u_rejtingu_najkomfortn.jpeg


Серед першої десятки найбільше міст із Західної України. 

Український журнал “Фокус” оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст України. Переможцем у списку став Львів, який відірвався від Києва майже на шість балів і отримав показник у 69,4. 

До недоліків міста відносять дороге житло, невисокі зарплати, затори і дефіцит парковок. Головні  переваги Львова – низький рівень злочинності, розвинена інфраструктура та відсутність складнощів із пошуком роботи.

Читайте також: Українські університети потрапили до рейтингу найкращих у світі. Інфографіка

Київ із 63,6 балла посів друге місце. Вадами життя у столиці вважають дороге житло та високі ціни, затори та високий рівень злочинності. Серед плюсів – високі зарплати та можливості знайти роботу, а також велика кількість міжміських сполучень.

Замкнув першу трійку із 61,6 балла Хмельницький. Тут приємні ціни на продукти та одяг та висока інвестиційна привабливість. Недоліками вважаються низькі зарплати, поганий стан доріг та забрудненість Південного Бугу.

Також до першої десятки потрапили Вінниця, Луцьк, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Харків та Рівне.

Під час складання рейтингу враховувалися економічний та екологічний фактори, безпека проживання, розвиток інфраструктури та громадська думка. До рейтингу не потрапили тимчасово окуповані Луганськ і Донецьк, а також Автономна республіка Крим.

Подробиці дивіться в інфографіці ТСН.ua.

рейтинг комфортності українських міст, інфографіка

А поділитися?Вам має сподобатись...