Львів отримає 10 мільйонів на електронний квиток

logo
33056_lviv_otrimae_10_miljoniv_na_elektronnij_k.jpeg


Львівські депутати погодили отримання кредиту від ЄБРР на впровадження у місті електронного квитка.

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати погодили умови кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку для впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті Львова. Це ршення підтримав 41 депутат. 

Йдеться про отримання 10 млн євро кредиту терміном на 13 років для запровадження у місті електоронного квитка. Усі кошти отримає ЛКП “Львівавтодор”.

Як наголосила начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міськради Ольга Сивак, кредит надається для  вдосконалення якості надання послуг громадським транспортом міста та розбудови автоматизованої системи оплати проїзду у транспорті.

Схема погашення кредиту – 20 рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов`язань щодо надання коштів.

Нагадаємо, домовленості про надання “Львіватодору” кредиту від ЄБРР на кошти на впровадження системи електронного квитка у місті були досягнуті ще у березні цього року.

Також запровадження електронного квитка було однією з вимог приватних перевізників, які у серпні влаштували страйк у місті.


Реклама

А поділитися?