Львiв пiд арештом: Мiсто програло суд за будiвництво готелю

logo
34254_lviv_pid_areshtom_misto_progralo_sud_za_b.jpeg


25.10.2016 13:08

Львiв пiд арештом: Мiсто програло суд за будiвництво готелю

На майно управлiння комунальної власностi Львiвської мiської ради накладено арешт. Тому Львiв наразi не може проводити аукцiони чи укладати договори оренди.

Усьому виною позов про визнання недiйсним договору купiвлi-продажу прав оренди земельної дiлянки пiд будiвництво готелю на вулицi Федорова мiж ТзОВ “Українськi iнвестицiйнi системи” та Львiвською мiською радою, пише газета Експрес.

“У межах цiєї справи, до остаточного вирiшення питання, i накладено заборону на вiдчуження будь-якого комунального майна, — пояснила Гелена Пайонкевич, начальник юридичного управлiння мiськради. — Ми оскаржили це рiшення виконавчої служби, бо вважаємо його неправильним. Можна накласти заборону на вiдчуження частини майна, яка покриває суму заборгованостi, вона становить 59 мiльйонiв гривень, але ж не всього майна. Рiшенням суду першої iнстанцiї — обласного адмiнiстративного, нашi вимоги задоволенi i скасовано цi заходи забезпечення виконання судового рiшення. Тепер справа в апеляцiї. Слухання призначено на 24 жовтня. Рахунки мiськi не заблокованi. Однак ми зупинили проведення аукцiонiв i є певнi нюанси з реєстрацiєю земельних дiлянок”.

Нагадаємо, що тяганина з приводу будiвництва готелю на вулицi Федорова, 23, триває вже не перший рiк.

Ще у 2007 роцi був оголошений аукцiон, переможцем якого i стало ТзОВ “Українськi iнвестицiйнi системи”.

Однак низка єврейських товариств виступили проти побудови на цьому мiсцi готелю й подали позов про визнання недiйсними рiшення мiської ради про продаж з аукцiону права оренди земельних дiлянок. Пiсля того як вiн був задоволений, у груднi 2014 року “Українськi iнвестицiйнi системи” звернулись до суду з позовом до Львiвської мiськради та її структурних пiдроздiлiв про визнання договорiв недiйсними та вiдшкодування збиткiв.

фото alex_shutyuk

Знайшли помилку в тексті?
Виділіть її мишкою і натисніть
Сtrl + Enter


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...