Львів почнуть очищувати від сміття з четверга

logo
103123_lviv_pochnut_ochiwuvati_vid_smittja_z_che.jpeg


Вивезення непотребу триватиме щонайменше два тижні.

Сміття зі Львова можна вивезти за два тижні, почати ж це робити планують уже в четвер. Така заява пролунала за підсумками візиту масштабної урядової делегації за чолі з віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком на нараду до західноукраїнського міста, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Зараз у Львові просто неба гниють понад 12 тисяч тонн сміття. Близько 40% сміттєвих майданчиків міста переповнені. Вирішити ситуацію спробували урядовці, мерія, керівники області та голові міст Львівщини. “14 днів треба, щоб вивезти сміття. Але для цього потрібна політична воля міського голови. Треба прибрати політичний піар і зробити цю роботу”, – наголосив на нараді Зубко. “Після сьогоднішньої розмови ми узгодимо з кожним полігоном графік приймання, і тоді ми зможемо зорієнтувати по термінах, який точно не буде менше 2 тижнів з сьогоднішнього дня”, – запевнив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

ВідеоГори сміття зі Львова планують вивезти протягом 14 днів

Куди саме вивозитимуть відходи – урядовці не уточнюють, бо бояться блокування. Адже жителі області не хочуть приймати сміття зі Львова на свої полігони, а мери проти волі громад йти не збираються. “Я не готовий приймати, тому що наш полігон використовується з 1972 року. Треба створити дорожню карту, зобов’язати всі міста, які мають частину цього сміття приймати”, – вважає міський голова Мостиська Сергій Сторожук.

Мер Львова Андрій Садовий запевняє, що особисто об’їздив усю область, однак приймати сміття скрізь відмовилися. “Якби не було системної блокади впродовж останнього року, ми б нормально попрацювали. Вибачте мене, всі приватні полігони, які працювали із Львовом, відмовили нам, тому що було вилучення документів, кримінальні справи. Я очікував, що ми сьогодні отримаємо чітку логістику, куди це сміття можна вивозити. Я такої відповіді не почув”, – заявив міський очільник.

9 червня, 18:06

0 із 0

© ГУ Національної поліції в Київській області

]]>

]]>

]]>


Реклама

А поділитися?