Львів потрапив у шорт-ліст програми ЄІБ для вирішення проблеми зі сміттям

logo
119339_lviv_potrapiv_u_short_list_programi_eib_d.jpeg


Заявка міста пройшла другий етап відбору на отримання кредиту для рекультивації Грибовичів та будівництва сміттєпереробного комплексу.фото: znaj.ua

фото: znaj.ua

Відповідна інформація розміщена на сайті Мінрегіонбуду. Це в коментарі Tvoemisto.tv також підтвердив керівник групи проекту ТПВ Львівської міської ради, директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря: «З того, що ми самі дізналися з офіційної кореспонденції, за результатами другого туру Львів було обрано до переліку проектів, які проходять далі. Я не можу впевнено сказати, що це вже останній тур». 

Другий етап відбору пройшли 28 проектів, які сумарно претендують на 575,5 млн євро. Після першого етапу відбору було 66 проектів на загальну суму в 1,3 млрд євро. 

Загалом «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» від Європейського інвестиційного банку розрахована на 400 млн євро на усі проекти. Тому очевидно, що відбуватиметься подальший відбір, але в який спосіб у міськраді не знають.

«Чіткого плану до нас, на жаль, не доведено, — сказав Вадим Ноздря. — Точно знаємо, що до 23 серпня маємо подати до Мінфіну фінансові документи «Львівспецкомунтрасу». Які будуть результати останнього туру і чи буде він останній, на жаль, зараз впевнено сказати не можна. Суть ТЕО і заявки не змінюється, тому немає підстав думати, що з’являться якісь додаткові причини не включити Львів до остаточного переліку бенефіціарів». 

Нагадаємо, Львів подав заявку на отримання кредиту ЄІБ у 2016 році. Проект міста «Комплексне удоконалення системи поводження з ТПВ» розрахований на 75 млн євро та передбачає рекультивацію Грибовицького смітєзвалища та будівництво нового сміттєпереробного комплексу. 

Зоя Красовська


Реклама

А поділитися?