Львів пропонують визнати містом традиційної сексуальної орієнтації

logo


Визнати Львів містом, що виступає за популяризацію традиційних сімейних цінностей – відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

“У зв’язку з проведенням маршу рівності прошу зауважити її відсутність стосовно людей традиційної секусальної орієнтації, – пише автор петиції Андрій Сирватка. – Вважаю за необхідне визнання Львівською міською радою міста Львова як міста, що виступає за популяризацію традиційних сімейних цінностей”.

Задля цього він пропонує передбачити належні публічні заходи з популяризації традиційного способу життя. Заходи повинні проводитися декілька разів в рік та передбачати програму соціальної реклами.

“Дівчинка не повинна соромитись рости слабкою дівчинкою, а хлопчик повинен розуміти, що рости сильним і мужнім чоловіком – це честь. Прошу підтримати всіх, у кого є діти і кому не байдужа їх доля. З нашої мовчазної згоди за нас вирішать, що нам краще”, – наполягає автор петиції.

Станом на 26 червня петицію підписали 5 осіб з 500 необхідних.

Признать Львов городом, выступает за популяризацию традиционных семейных ценностей – соответствующая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

“В связи с проведением марша равенства прошу заметить ее отсутствие в отношении людей традиционной секусальнои ориентации, – пишет автор петиции Андрей Сирватка. – Считаю необходимым признание Львовским городским советом Львова как города, выступает за популяризацию традиционных семейных ценностей”.

Для этого он предлагает предусмотреть соответствующие публичные мероприятия по популяризации традиционного образа жизни. Мероприятия должны проводиться несколько раз в год и предусматривать программу социальной рекламы.

“Девочка не должна стесняться расти слабой девочкой, а мальчик должен понимать, что расти сильным и мужественным человеком – это честь. Прошу поддержать всех, у кого есть дети и кому не безразлична их судьба. С нашего молчаливого согласия нас решат, что нам лучше “, – настаивает автор петиции.

По состоянию на 26 июня петицию подписали 5 человек из 500 необходимых.