Львів розрахувався з Червоноградом за вивезене сміття

logo
104622_lviv_rozrahuvavsja_z_chervonogradom_za_vi.jpeg


Львівська міська рада розрахувалась з містом Червоноград за прийняті побутові відходи. Про це повідомив департамент фінансової політики ЛМР.

Як повідомили в департаменті фінансової політики ЛМР, всі кошти були перераховані 23 червня 2017 року. Мова йде про суму 159 628,37 грн.

Нагадаємо, на дискусії медіа-хабу «Твоє місто» міський голова Червонограда Андрій Залівський повідомив, що Львів заборгував Червонограду за прийом сміття.

На уточнення щодо суми він повідомив: «Є певний термін розрахунків. Закінчився місяць, є тонаж — оплатіть. Чому кожен місяць ми маємо дзвонити і випрошувати: заплатіть нам. А виходить, що ми самі напросилися, і ще винні». 

За словами Андрія Залівського, утилізація сміття на полігоні Червонограда для інших території коштує 287 грн за тонну, а також ухвалене рішення про виділення субвенції бюджету Червонограда з бюджету Львова 1133 грн за тонну. Ці гроші ідуть на розвиток комунального підприємства, що обслуговує місто, ремонт сортувальної лінії та додаткову оплату для персоналу. На ці кошти для КП закуплена машина для латання доріг. 
  


Реклама

А поділитися?