Львів U-19 продовжив переможну ходу в першій лізі

6 тур чемпіонату  U-19(Перша Ліга)29.03.2011 14-00 ст. Сокіл

ФК “Львів” U-19 – “Гірник” Новояворівськ 4-0Голи: Шпирка, Вичіжанін, Хімчак, Ременяк.ФК “Львів” : Широкий, Чепа, Глушко, Романчук, Зайчук, Бариляк, Савошко, Горін, Дахновський , Турко, Шпирка

Сьогодні на стадіоні “Сокіл” після довгої зимової перерви відбувся матч 6-го туру Першої Ліги U-19. Львів зустрів футболістів сонячною та теплою погодою. Суперником городян стала команда “Гірник” з міста Новояворівськ. Перший тайм нічим особливим не запам’ятався, хіба тільки великою кількістю фолів зі сторони суперника. Небезпечних моментів біля воріт команди суперника майже не створювали. В підсумку закономірні нулі на табло.

Після перерви ініціативу перехопила наша команда. Після невдалої подачі Зайчука зі штрафного, суперник не зміг нормально винести м’яч, Дахновський перший опинився на ньому, відпасував на Шпирку і той розвів воротаря та м’яч по різних кутах воріт. Результат – перший гол на користь господарів поля.

Друга половина тайму відзначилась великою кількістю атак в сторону воріт суперника. Атаки були значно частішими та небезпечнішими, ніж в першому таймі. ФК “Львів” майже не покидав половину поля команди з Новояворівська, атакувавши раз за разом їхні ворота. На 82-ій хвилині Вичіжанін отримує пас, проривається повз суперників, виходить сам-на-сам з воротарем та приносить другий гол своїй команді.

Під цінець матчу на заміну виходить Карвацький, який організував дві гольові атаки. Атакуючи з правого флангу дає пас Хімчаку, який переправляє м’яч у сітку воріт. І за декілька хвилин, “синьо-золоті” проводять останню вдалу атаку: Савошко прострілює з лівого флангу, Ременяк в падінні переправляє круглого у сітку воріт гостей. Поєдинок завершився перемогою ФК “Львів”4-0. Отже, в підсумку беззаперечна перемога лідерів турнірної таблиці. Городяни йдуть впевнено на першій сходинці, маючи 6 перемог в 6 турах.

Наступний матч ФК “Львів” зіграє наступної середи з ФК “Мункач” в Мукачево.