Львів: у Шевченківському гаю відбудуться Фестини «Великдень у гаю»(+фото)

logo
80432_lviv_u_shevchenkivskomu_gaju_vidbudutsja_.jpeg


З нагоди великого свята Воскресіння Христового Музей народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького (Шевченківський гай) запрошує львів’ян та гостей міста на традиційні фестини «Великдень у гаю», які відбудуться 16 – 17 квітня.

«Програма свята наповнена духовним змістом, оповита красою українських традицій. Потрапивши на територію музею, відвідувачі одразу будуть долучені до давньої традиційної гаївки «Кривий танець», рухаючись якою, потраплять у вир дійства»,- розповідають організатори.

На Фестинах буде діяти ряд святкових галявин, на яких водитимуть гаївки, веснянки, забави та розваги. Головна подія свята – Великодній флеш-моб, у якому об’єднається понад 1000 осіб в «Алею благословення».

Впродовж святкування також відбудуться виступи фольклорних колективів, привітання від християнських спільнот, естрадних виконавців.

Головні гості Фестин – ансамбль із Австрії «Народна танцювальна група Штайн» (нім. «Volkstanzgruppe Stein») з нижньо-австрійського міста Кремс.

Для найменших учасників свята на дитячій галявині будуть проведені давні традиційні Великодні забави, гаївочки. А галявина середньовічних лицарів запросить дітей на майстер-класи лицарських боїв.

Про це повідомили у Львівській міській раді


Реклама

А поділитися?