Львів залило дощем, а Карпати ще й поморозить

logo
28868_lviv_zalilo_dowem_a_karpati_we_j_pomorozi.jpeg


03_1005-1

Тема погоди на Львівщині, де з понеділка тривають безперервні дощі з різкими поривами вітру, вже зацікавила навіть респектабельні засоби масової інформації світу. Наприклад, сайт «Радіо Свобода» 5 жовтня повідомляє, що у 121 населений пункт області було перервано подачу електричного струму. У самому місті Львові напередодні впали на дороги 8 дерев. На щастя, на той час у небезпечній близькості ніхто з людей не перебував. Усі клопоти обійшлися лише затримками в русі транспорту.

Втім, проблема перестає бути регіональною. Гідрометцентр попереджає, що найближчим часом зона сильних дощів пошириться на західні, північні й центральні області України, а у Карпатах обіцяють дуже сильний дощ і мокрий сніг. Це призведе до утворення снігового покриву, який може протриматися кілька днів через різке зниження температури повітря. В горах аж до відмітки 2 градуси морозу. Таке похолодання на початку жовтня вже є аномальним явищем.

Крім того, через рясні й безперервні дощі піднімається рівень води у річках. Настільки, що 6 жовтня очікуються паводки на річках басейнів Дністра, Західного Бугу і Сяну.

Розкажіть друзям:

А поділитися?