Львів залишили один на один зі сміттям, – Садовий

logo
37276_lviv_zalishili_odin_na_odin_zi_smittjam_s.jpeg


Політика

07.11 09:29

Ася Рябошапка

0

0

Ніхто в державі з влади не допоміг, коли у Львова почалися проблеми зі сміттям.

Про це в інтерв’ю “Знай.ua” заявив мер міста, лідер партії “Самопоміч” Андрій Садовий.

За його словами, допомагати йому заборонили.

“За допомогу мені – можуть і з роботи або посади звільнити. Допомога насправді полягає в тому, що мені не перешкоджають. А так я залишився один на один зі своєю проблемою. Але це проблема всієї України – де позиція уряду, профільних міністерств, де позиція екологів, прокуратури? Це наші сьогоднішні реалії. Я і в страшному сні не міг уявити, які ризики можуть з’явитися, якщо Садовий не просто мер Львова, а й лідер “Самопомочі”. Позиція “Самопомочі” в парламенті безпосередньо залежить від цих всіх подій”, – стверджує глава Львова.

При цьому, як зазначає він, львівський полігон у Грибовичах – один з кращих в Україні, якщо порівнювати з іншими полігонами.

“Звичайно він не в ідеальному стані, але де ви бачили у нас ідеальне сміттєзвалище? Водночас, в порівнянні з іншими полігонами – ситуація там терпима”, – звернув увагу Садовий.

За його словами, в Україні 5% країни займають сміттєзвалища, і при цьому немає жодного сучасного сміттєпереробного заводу.

“Це вже моя наступна амбіція – побудувати такий завод у Львові. Однак, відходи в Україні, на жаль, не є пріоритетною темою. Наприклад, партнерське місто Краків отримав 150 мільйонів євро інвестицій від Євросоюзу і побудував цілий комплекс, плюс допомогли ще державні фонди . Ми ж нині перебуваємо в повній блокаді – ніхто в державі з влади мені не допоміг, коли у Львова почалися проблеми зі сміттям. Та й нині всі просто відвертаються”, – зазначив Садовий.

Як повідомляв інформаційний портал “Знай.ua”, тема львівського сміття – чітко спланована політична кампанія.


Реклама

А поділитися?