Львів залучив 95 млн доларів на будівництво IT-кварталу

logo
104351_lviv_zaluchiv_95_mln_dolariv_na_budivnict.jpeg


За кілька років у Львові може з’явитися мікрорайон, спроектований і збудований спеціально для потреб індустрії високих технологій, – пише Бізнес.

У Львові наприкінці 2017 року має розпочатися будівництво ультрасучасного кварталу Innovation District ІТ Park. Інвестиції в перший етап будівництва сягнуть $95 млн, повідомили НВ Бізнес у Lviv IT Cluster.

Згідно з проектом, до IT Park входитимуть шість восьмиповерхових офісних будинків, два бізнес-центри заввишки 22 і 12 поверхів, торговий центр з магазинами, супермаркетами та кінотеатром. У майбутньому кварталі передбачені готель, відділення львівських університетів з лабораторіями та лекторіями, дитячий садок, підземний і наземний паркінг, зелена зона.

За словами СЕО Lviv IT Cluster Степана Веселовського, Innovation District ІТ Park розрахований на 8-10 тис. осіб. Резидентами проекту вже є SoftServe, N-iX, GlobalLogic Ukraine та Perfectial. “Це більше 50% завантаженості парку. Наразі ведуться також перемовини з іншими компаніями”, – зазначив Степан Веселовський.

Ділянка для інноваційного району розташована на перехресті вулиць Стрийської та І. Чмоли. Девелопером проекту стане Володимир Женчак, який раніше будував торговий центр Forum Lviv. Компанія Galereja Centre виступила інвестором проекту та планує в перший етап будівництва вкласти $95 млн. Будівництво розраховане на наступні 10 років — це максимальний термін реалізації проекту. Старт будівництва запланований на кінець 2017 – початок 2018 року.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...