Львів залучив $95 млн на будівництво IT-кварталу

logo
103953_lviv_zaluchiv_95_mln_na_budivnictvo_it_kv.jpeg


За кілька років у Львові може з’явитися мікрорайон, спроектований і збудований спеціально для потреб індустрії високих технологій.

У Львові наприкінці 2017 року має розпочатися будівництво ультрасучасного кварталу Innovation District ІТ Park. Інвестиції в перший етап будівництва сягнуть $95 млн, повідомили НВ Бізнес у Lviv IT Cluster.

Згідно проекту, в IT Park входитимуть шість восьмиповерхових офісних будинків, два бізнес-центри висотою в 22 і 12 поверхів, торговий центр з магазинами, супермаркетами та кінотеатром. У майбутньому кварталі передбачені готель, відділення львівських університетів з лабораторіями та лекторіями, дитячий садок, підземний і наземний паркінг, зелена зона.

За словами СЕО Lviv IT Cluster Степана Веселовського, Innovation District ІТ Park розрахований на 8-10 тис. людей. Резидентами проекту вже є SoftServe, N-iX, GlobalLogic Ukraine та Perfectial. “Це більше 50% завантаженості парку. Наразі ведуться також перемовини з іншими компаніями”, – зазначив Степан Веселовський.

Ділянка для інноваційного району розташована на перехресті вулиць Стрийської та І. Чмоли. Девелопером проекту стане Володимир Женчак, який раніше будував торговий центр Forum Lviv. Компанія Galereja Centre виступила інвестором проекту та планує в перший етап будівництва вкласти $95 млн. Будівництво розраховане на наступні 10 років — це максимальний термін реалізації проекту. Старт будівництва запланований на кінець 2017 – початок 2018 року.

А поділитися?Вам має сподобатись...