Львів запропонував дві локації для проведення «Євробачення-2017»

logo
lviv_zaproponuvav_dvi_lokaciji_dlja_provedennja_evrobachennja_2017.jpg


Сьогодні, 8 липня, останній день подачі заявки на участь у конкурсі з відбору міста, яке прийматиме «Євробачення-2017». Львів підготувало заявку та презентацію міста для подачі на участь.
фото: find-way.com.ua

фото: find-way.com.ua

Після перемоги Джамали на цьогорічному пісенному конкурсі «Євробачення» в Україні створили організаційний комітет, який очолює Прем’єр-міністр України, до складу якого входить представники НТКУ. Комітет розробив положення, згідно якого передбачено 5 етапів відбору міст.

«Сьогодні ми перебуваємо на першому етапі відбору міст, який триває з 24 червня по 8 липня, тобто, сьогодні до 18:00 год.

Для того, щоби взяти участь у першій стадії, в якій бере Львів, потрібно зробити 2 кроки, які ми зробили – це є підписати, згідно правил Мовної спілки, зобов’язання про нерозголошення конфіденційної інформації і надіслати запит на отримання специфікації для проведення конкретних заходів, які будуть відбуватися під час «Євробачення».

Минулого тижня, 1 липня, на сесії Львівської міської ради було підтримане рішення про те, щоби Львів подавав заявку на відбір серед українських міст на право проведення «Євробачення-2017».

«Ми підготували свою заявку, яка складається з кількох блоків інформації. Тобто, безпосередньо, це є сама заявка, такий  опитувальник, який передбачає наше бачення конкретних локацій, конкретного наповнення програми, залучення волонтерів. Окрім цього ще є презентація самого Львова, а також листи підтримки від правоохоронних органів, тому що  є ряд питань, які стосуються безпеки і, зокрема, листи, які є підтримкою з боку різних середовищ.

Щодо локацій, то ми подаємо до розгляду «Арену Львів» та арену, яка знаходить на вул. Кульпарківській-проектованій Ряшівській.

«Євробачення» буде відбуватися з 30 квітня до 14 травня і, власне, 13 червня 2017 року буде відбуватися фінал пісенного конкурсу.

Ми готові забезпечити діяльність понад 700 волонтерів, в нас досить зручна логістика до Львова. Бюджет формується за рахунок трьох джерел. Це є внески міст, які беруть участь, кошти від прав трансляції і від рекламних контрактів. Це все формує мовна спілка, і питання по бюджету не до нас.

Проведення «Євробачення» в Україні – це є велика  перемога для нас і тому ми підтримуємо рішення, яке буде прийняте оргкомітетом. Ми завжди готові пропонувати місто Львів, тому що Львів є особливим містом, гарної, якісної атмосфери, має гарний досвід, але оргкомітет прийме своє рішення.

1 серпня буде визначене місто, яке буде проводити «Євробачення» у 2017 році в Україні»,  – зазначив Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Готуючи заявку, Львів апелював Львова до досвіду проведення подібних заходів. В першу чергу, це «Євро-2012».

«Ми отримали велику допомогу від усіх правоохоронних органів, від усіх структур, які відповідають за безпеку, за логістику, за транспортування. Усі ці процедури є прописані і вони також стали складовою самої заявки.

Окрім того, нас підтримали відомі люди Львова, ми також отримали згоду наших Почесних амбасадорів, вони також поставили свої підписи.

Власне сама програма, яка передбачається, робиться великий наголос на те, щоби місто могло запропонувати культурну, цікаву екскурсійну програму.  Львів є у дуже вигідному положенні, тому що Львів може показати приклад гостинності, доброзичливості, як для іноземних відвідувачів, так і для відвідувачів з України », – відзначила Ліна Остапчук, керівник ЛКП «Агенція з підготовки подій».

Нагадаємо, 1 липня на сесії ЛМР підтримали рішення про участь міста Львова у відборі міста та арени для підготовки і проведення у 2017 році в Україні пісенного конкурсу «Євробачення».

Читайте також: За право проведення «Євробачення-2017»боротимуться 5 міст

Опублікувала Наталія Середюк

А поділитися?Вам має сподобатись...