Львів знову ризикує залишитися без полігону для сміття

logo
60047_lviv_znovu_rizikue_zalishitisja_bez_polig.jpeg


Ділянка площею 12,5 га на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівської “Сірки”, яку 30 січня за урядовим дорученням виділили Львову під будівництво сміттєпереробного заводу, не придатна для будівництва будь-яких об’єктів поводження з відходами.

Про це заявив заступник керівника науково-експертної групи Юрій Зима, повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Це пов’язано з тим, що на виділеній території існує велика вірогідність карстових проваль. Крім того, поряд розташований орнітологічний заказник, санаторій та заповідник європейського значення. Ще один фактор проти будівництва – до найближчого водосховища відстань на кілометр ближча, ніж дозволяють норми.

Читайте також: Активісти знайшли джерела доходів серед сміття

“За такими первинними ознаками я роблю негативний попередній висновок. Учора у Львові відбулося перше засідання науково-експертної групи, і більшість її учасників підтримала такі мої суб’єктивні судження. Відтак, будь-який проектант, який, після отримання висновків, візьме на себе сміливість розробити щодо цієї ділянки проект, потерпить фіаско. Він навіть не дійде до етапу будівництва”, – підкреслив Зима.

Робоча група, створена розпорядженням міського голови для обстеження виділеної ділянки, працюватиме до 13 лютого.

Як писав інформаційний портал Znaj.ua, Львівський апеляційний адміністративний суд визнав винним мера Львова Андрія Садового у протиправній бездіяльності щодо вирішення проблеми Грибовицького сміттєзвалища

А поділитися?