«Львівавтодор» проводить рейди для виявлення порушників правил паркування

logo
105278_lvivavtodor_provodit_rejdi_dlja_vijavlenn.jpeg


ЛКП «Львівавтодор» створило комісію для фіксації оплати за паркування на тих майданчиках, які обслуговує підприємство. Комісія під час рейдів виявляє ухильників оплати. Також їхні фахівці виявляють порушників правил паркування, – zaxid.net.

«З огляду на обмежені повноваження нашої комісії та «Муніпипальної дружини», ми лише фотографуємо і фіксуємо порушення та залишаємо попередження під щіткою на лобовому склі машини. Притягнути до адміністративної відповідальності і накласти штраф – повноваження поліції», ― повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Порушників фіксують і на камерах спостереження (фото ЛМР)

Найпоширенішими порушення під час паркування називають зупинку на місцях для людей з інвалідністю або пішохідних переходах та тротуарах. За півроку у Львові поліція склала 2,7 тис. протоколів за неправильне паркування.

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» обслуговує 375 паркомісць у центральній частині Львова. З 1 липня у центрі Львова запрацюють 9 нових паркінгів, з 1 серпня 73 нових місць буде відведено для зупинок автомобілів біля ринку «Вернісаж». 10% місць віддається для безкоштовного користування людям з інвалідністю.

А поділитися?