«Львівелектротранс» уклав договір про будівництво тролейбусної лінії до львівського аеропорту

logo
28157_lvivelektrotrans_uklav_dogovir_pro_budivn.jpeg


ЛКП «Львівелектротранс» уклало договір на 4,5 млн грн на будівництво тролейбусної лінії до нового терміналу аеропорту «Львів». Відповідна інформація оприлюднена в системі держзакупівель Prozorro.

Згідно зі звітом про укладення договору, тролейбусну лінію від вул. Любінської до нового терміналу аеропорту «Львів» буватиме ТОВ «Магістраль Інжиніринг». Сума договору становить 4,5 млн грн. 

Як уточнив ZAXID.NET головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» Володимир Ковалів, загальна вартість будівництва лінії буде більшою, проте договір з підрядником уклали не на всю суму, оскільки частину робіт виконуватимуть працівники «Львівелектротрансу». 

«Попередня кошторисна вартість першої черги становить 7,5 млн грн. Це будівництво самої тролейбусної лінії. Друга черга – це додаткові роботи на тягловій підстанції і прокладання кабельної лінії, її кошторис буде відомий пізніше», – сказав Ковалів.

Продовжать лінію приблизно на 1,7 км так, щоб кінцева зупинка тролейбусу була біля входу до нового терміналу.

Згідно з укладеним договором, завершити будівництво лінії мають до 30 грудня.

За даними бізнес-пошукової системи Youcontrol, кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Магістраль Інжиніринг» є львів’янин Ігор Бажанський.

Нагадаємо, що продовжити до нового терміналу аеропорту мають тролейбусний маршрут №9, який наразі курсує від ЛНУ ім. Франка до старого терміналу аеропорту на вул. Любінській.Наразі до нового терміналу їздить лише маршрутний автобус №48.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...