Львівська академія сухопутних військ отримає від облради майна на 22 мільйони

logo
128194_lvivska_akademija_suhoputnih_vijsk_otrima.jpeg


Національній академії сухопутних військ ім. П. Сагайдачного передадуть у власність дитсадок, 8 приміщень та дві земельні ділянки у Червонограді, а також необоротні матеріальні активи.

Про це йдеться у проекті рішення питання “Про передачу майна в державну власність на баланс Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного”, яке обласні депутати розглядатимуть під час сесії 19 вересня.

Львівська обласна рада збирається передати на баланс Національної академії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного майна на загальну суму 22 103 852, 94 грн.

Як йдеться у документі, мова йде про передачу нерухомого майна, що розташоване у Червонограді (вул. Івасюка, 4) та інших необоротних матеріальних активів, зокрема: дитячого садочка (площа 255,3 кв. м), навчального корпусу (площа 3678,3 кв. м), їдальні (699,6 кв. м), майстерні, гаражів, теплиці та двох земельних ділянок, площею 0,0930 га та 5,0905 га.

Що включають у себе “інші необоротні матеріальні активи”, балансова вартість яких становить понад 1,2 млн грн, наразі невідомо.

“Рішення набирає чинності з моменту прийняття відповідного розпорядчого документа Кабінету Міністрів України. Управлінню майном спільної власності Львівської облради забезпечити передачу майна”, – вказано у проекті рішення.

Питання про передачу вищезгаданого майна на баланс академії сухопутних військ включене до порядку денного під номером 11 на наступну чергову сесію Львівської облради, яка відбудеться вже через два тижні.

Відтак, зауважимо, “за” це питання ще мають проголосувати депутати.


Реклама

А поділитися?