Львівська ДЮСШ 3 – чемпіон України з водного поло

logo
101339_lvivska_djussh_3_chempion_ukrajini_z_vodn.jpeg


У Дніпрі, на водному майданчику басейну ДНУ, завершилась першість України 2017 року серед команд U-12.

Упродовж шести днів 14 колективів виборювали титул та три комплекти медалей. У підсумку звання найсильнішої команди країни серед наймолодших ватерполістів більш, ніж впевнено здобули вихованці львівської ДЮСШ №3 (тренери – Віктор Момот і Олександр Богданов). Срібний комплект нагород виборов ВК «Ужгород». Трійку призерів доповнила ще одна команда з міста Лева – СОК «Євроспорт», яка стала бронзовим медалістом.

Результати матчів плей-оф

Матчі за 9-е – 14-е місця

10:00. СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–1 Харків – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–1 Львів – 14-4 (3-1, 3-1, 5-2, 3-0)
11:10. ВА ім. О. Баркалова Харків – КВВС «Аквапарк» Львів – 1-23 (1-4, 0-7, 0-6, 0-6)
12:20. СДЮСШОР-ДНУ–2 Дніпро – Збірна Одеси – 1-22 (0-4, 0-5, 1-6, 0-7)

1/4 фіналу

13:30. Збірна Харківської області – СОК «Євроспорт» Львів – 7-8 (2-2, 2-1, 1-2, 2-3)
14:40. СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–2 Харків – ДЮСШ-3 Львів – 2-18 (0-5, 0-6, 1-4, 1-3)
15:50. ВК «Ужгород» – СДЮШОР №9 Київ – 10-2 (1-0, 5-0, 0-1, 4-1)
17:00. СДЮСШОР-ДНУ–1 Дніпро – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–2 Львів – 11-10 (4-4, 4-5, 2-1, 1-0)

Матчі за 9-е – 12-е місця

10:00. СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–1 Харків – Збірна Одеси – 14-2 (2-0, 4-1, 4-0, 4-1)
11:10. КВВС «Аквапарк» Львів – СДЮСШОР-ДНУ–2 Дніпро – 29-0 (5-0, 4-0, 10-0, 10-0)
12:20. КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–1 Львів – ВА ім. О. Баркалова Харків – 16-4 (4-1, 1-0, 6-1, 5-2)

Матчі за 5-е – 8-е місця

13:30. Збірна Харківської області – СДЮШОР №9 Київ – 11-1 (4-0 1-0, 3-0, 3-1)
14:40. СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–2 Харків – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–2 Львів – 3-12 (1-4, 0-2, 0-4, 2-2)

Півфінали

15:50. СОК «Євроспорт» Львів – ВК «Ужгород» – 1-5 (0-2, 1-1, 0-1, 0-1)
17:00. ДЮСШ-3 Львів – СДЮСШОР-ДНУ–1 Дніпро – 18-2 (7-1, 4-1, 4-0, 3-0)

11 червня (неділя)

Матч за 11-е місце

09:00. Збірна Одеси – СДЮСШОР-ДНУ–2 Дніпро – 13-1 (4-0, 4-0, 3-0, 2-1)

Матч за 9-е місце

10:15. СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–1 Харків – КВВС «Аквапарк» Львів – 14-13 (3-1, 1-0, 0-4, 3-2)(pn 7-6)

Матч за 7-е місце

11:20. СДЮШОР №9 Київ – СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–2 Харків – 7-3 (2-0, 2-0, 2-1, 1-2)

Матч за 5-е місце

12:30. Збірна Харківської області – КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–2 Львів – 16-2 (2-1, 4-0, 7-0, 3-1)

Матч за 3-є місце

13:40. СОК «Євроспорт» Львів – СДЮСШОР-ДНУ–1 Дніпро – 9-7 (4-1, 2-2, 0-1, 3-3)

Фінал

14:50. ВК «Ужгород» – ДЮСШ-3 Львів – 3-9 (1-3, 0-2, 0-3, 2-1)

Підсумкова класифікація

ДЮСШ-3 Львів
ВК «Ужгород»
СОК «Євроспорт» Львів
СДЮСШОР-ДНУ–1 Дніпро
Збірна Харківської області
КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–2 Львів
СДЮШОР №9 Київ
СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–2 Харків
СДЮСШОР ім. Я. Клочкової–1 Харків
КВВС «Аквапарк» Львів
Збірна Одеси
СДЮСШОР-ДНУ–2 Дніпро
КДЮСШ ім. Ю. Кутенка–1 Львів
ВА ім. О. Баркалова Харків

ВК «Динамо»

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:

А поділитися?



Вам має сподобатись...