Львівська «Енергія» у драматичному поєдинку вирвала перемогу в ІнБев/НПУ

У 8-му турі Екстра-ліги львівська футзальна «Енергія» приймала житомирсько-київський колектив ІнБев/НПУ.

У першому таймі на глядачів чекала засуха. У голкіперів обох суперників було достатньо роботи. Однак до перерви вони втримали свої володіння недоторканими. Але після перерви ситуація змінилася.

Олег Гасюк замкнув передачу від Степана Струка і вивів господарів уперед. Далі раз у раз бомбардував ворота опонентів Тарас Кузь. Але вони були ніби зачаклованими. Врешті чари розсіялися під натиском капітана «зелено-білих». Андрій Федюк подвоїв перевагу «енергетиків».

Гості розслабитися не дозволили. Влучним ударом дев’ятку вразив їхній капітан Віталій Дзюба. А за 24 секунди до завершення дуелі статус-кво відновив Роман Бакум.

За кілька секунду до завершення поєдинку Андрій Федюк подав зі стандарту, а Віталій Танський пробив із льоту. 3:2 – «Енергія» буквально вирвала перемогу.

«Ніщо не віщувало, що буде 2:2. Десь розслабились, можливо, на останніх хвилинах і пропустили. Звичайно, образливо було. Але зібралися. Ще залишався час, треба було грати до останньої секунди. Добре, що дограли і змогли забити», – розповів Віталій Танський.

Капітан ІнБев/НПУ Віталій Дзюба зазначив: «Ми знаємо, що футзал це гра до останньої секунди. Десь трохи втратили концентрацію при стандарті і за це поплатилися тим третім пропущеним м’ячем і програшем нашої команди. Ніби рівна гра була. Десь в «Енергії» було більше моментів, наш воротар Саша Сухов добре стояв, виручив. Щось не вийшло, програли, будемо розбиратися».

Після цього матчу львів’яни ділять 5-ту сходинку турнірної таблиці зі столичним ХІТом. А за тиждень вони гостюватимуть у рівненського «Кардинала».