Львівська «Галичанка» перевірила готовність до єврокубкового поєдинку

У Львові відкрили новий гандбольний сезон. Тут місцева «Галичанка» та херсонська «Дніпрянка» позмагалися за Суперкубок України.

Наставник гостей Михайло Милославський не приховував: «Ми їхали сюди і розуміли, що шанси в нас мінімальні. Тому що сьогодні «Галичанка» випереджає нас по всіх показниках».

Попри це, херсончанки були налаштованими по-бойовому. Сорокіна відкрила рахунок. Сурган збільшила перевагу своєї команди. Однак «Галичанка» не дозволила суперницям заробити солідний гандикап і швидко продемонструвала, хто господар паркету. Під кінець тайму підопічні Тетяни Штефан набрали ще більше обертів і на перерву пішли із впевненою перевагою ‒ 18:11.

Гравець «Галичанки» Наталя Стрюкова розповіла: «Ми готувалися серйозно до цієї команди. «Дніпрянка» добре біжить, обігрує. Ми знали, чого очікувати, тому старалися».

На початку другої половини зустрічі «дніпрянки» ще чинили опір. Проте з кожною хвилиною він слабшав. А «Галичанка» почувала себе впевнено і без зайвих хвилювань йшли до перемоги. Особливо в цей день дошкуляла херсонським гандболісткам Наталя Стрюкова. У її активі вісім голів.

«Галичанка» і цього року взяла верх над «Дніпрянкою» у боротьбі за Суперкубок. 34:23 ‒ підсумок поєдинку. Гравець львівської команди Анастасія Баранович зазначила: «Суперниці зламалися, коли ми почали міняти тактику гри в захисті. Вони трохи розгубилися з тим нападом. Але взагалі молодці, сильна команда».

Михайло Милославський підкреслив: «Граючи з «Галичанкою» хоча б якісь відрізки на рівних, ми закладаємо дух перемоги. Бо якщо ми на рівні чемпіона країни трималися 10-15 хвилин на рівних, то з командами другого ешелону зможемо досягти потрібного нам результату».

У підопічних Тетяни Штефан зовсім трохи часу, аби насолодитися успіхом. Адже вже цієї неділі у першому кваліфікаційному раунді Кубка ЄГФ вони прийматимуть голландський клуб «Моренгоф-Янсен Далфсен».