Львівська «Галичанка» у першому домашньому матчі Балтійської Ліги зіграла внічию

Сьогодні, 28 жовтня, львівська «Галичанка» у першому матчі Балтійської ліги з мінським БНТУ розійшлася миром. Матч завершився з рахунком 18:18.

З перших хвилин гості одразу задали швидкий темп у матчі. «Галичанка» впродовж усієї гри «наступала на п`яти» суперницям. Втім лиш підопічні Тетяни Штефан зрівнювали його, білоруски знову виходили вперед. Львівським захисницям було важко перекривати динамічних суперниць, однак більше підводила реалізація. Останні хвилини «Галичанка» зіграла максимально закрито і довела результат до нічийного рахунку.

«Я їм казала, найголовніше ― щоб ми боролись від початку до кінця. І дівчата сьогодні показали, що в нас є команда. Я, думаю, були помилки. Перш за все, багато ми не забили. Якщо б ми все забили, семиметрові використали, було б набагато краще», ― пояснює Тетяна Штефан.

Вже у суботу львівській команді доведеться протистояти двом іншим білоруським противникам «Гомелю» та «Городнічанці».