Львівська мерія планує придбати 100 автобусів середнього класу

logo
132069_lvivska_merija_planue_pridbati_100_avtobu.jpeg


У 2018 році Львів планує придбати за кредитні кошти європейських банків близько 100 автобусів середнього класу. Про це під час брифінгу 15 вересня розповів заступник міського голови Львова Сергій Бабак.

«Головне, що можна зробити для покращення ситуації з транспортом у місті, – це придбати новий транспорт та підняти зарплату водіям. У планах міськради на наступний рік – придбання за кредитні кошти 10 трамваїв, 40 тролейбусів і близько 100 автобусів середнього класу. Також розглядаємо питання придбання 30-40 трамваїв, які були у використанні в Німеччині, але за гроші міста», – сказав Бабак.

На уточнююче запитання ZAXID.NET Бабак відповів, що наразі не відомо, в якого саме виробника купуватимуть автобуси. «Це автобуси довжиною близько 9-9,5 метрів. Купимо в того виробника, який виграє тендер. Наразі львівський «Електрон» не випускає автобуси середнього класу, але планує налагодити випуск», – зазначив він.

Зазначимо, що автобуси середнього класу – це автобуси, більші за звичні «Богдани» та «Еталони», але менші за придбані Львовом за останні два роки «Електрони».

Додамо, що йдеться про придбання громадського транспорту у межакх кредитів ЄБРР та ЄІБ. Загалом Львів планує отримати до 90 млн євро кредиту на розвиток міського громадського транспорту та інфрастурктури.


Реклама

А поділитися?