Львівська мерія погодила розробку землеустрою для будівництва ІТ-парку

logo
105790_lvivska_merija_pogodila_rozrobku_zemleust.jpeg


У четвер, 29 червня, депутати Львівської міської ради підтримали рішення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Івана Чмоли, 1, та дозволу на виготовлення проекту землеустрою. На цій земельній ділянці планують зводити ІТ-парк. За відповідне рішення під час засідання сесії проголосували депутатська більшість.

Згідно з ухвалою, землю (приблизно 6 га) переведуть із земель сільськогосподарського призначення у землі житлової та громадської забудови. На земельній ділянці ПрАТ «Агрокультура» зводитиме громадський центр, який включатиме офісні приміщення, готель, дошкільний, навчальний та науковий заклади.

На суміжній ділянці площею 0,8683 га ТзОВ «Девелопленд Груп» облаштує благоустрій та згодом передасть ділянку у сервітутне користування для обслуговування ІТ-парку.

У коментарі ZAXID.NET головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив, що після розробки землеустрою його мають затвердити депутати Львівської міської ради.

Додамо, що на вул. Івана Чмоли, 1, планують будівництво масштабного ІТ-парку. Вартість першого етапу будівництва становить 95 млн доларів, його планують розпочати восени 2017 року.

А поділитися?Вам має сподобатись...